WitasPRO

Daugiau apie mus

Rinkoje pripažintų gamintojų birios vatos pūtimo įranga ir vakuuminiai siurbliai profesionaliam naudojimui. Esame oficialūs atstovai Baltijos šalyse ir Ukrainoje.

Apie mus

„WitasPRO“ savo veiklą pradėjo 2020-aisiais. Nuo pat pirmos dienos mūsų kelrodžiai yra kokybė ir pasitikėjimas. Jais vadovaudamiesi kuriame tvirtus ryšius su stipriausiais birios vatos pūtimo įrangos gamintojais pasaulyje, o jų gaminius tiekiame profesionaliems izoliuotojams bei karkasinių namų gamybos įmonėms Baltijos šalyse ir Ukrainoje.

Mūsų partnerių gretose: patikimi ekonominės klasės Danijos gamintojo „Isolerings Maskinen“ modeliai, itin naši ir galinga Austriška „IsoBlow“ įranga, „Isoblow Elements“ įrenginiai automatizuotam karkasinių namų šiltinimui gamybininkams, izoliavimo medžiagos bei izoliavimo įrangos nuoma individualiems projektams.

Danijoje esame vienų geriausių pasaulyje elektros generatorių gamintojo „Generga“ oficialus distributorius.

Susisiekti
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.